Proje Yayınlar

MN Kardiyoloji

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni

EDİTÖR Prof.Dr. Sadi GÜLEÇ

KONUK YAZAR Prof.Dr. Kubilay KARŞIDAĞ

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni OCAK 2020 İç Hastalıkları Özel Sayısı

Bugünkü konuğumuz Prof. Dr. Sayın Kubilay Karşıdağ. Uzun yıllardır hayranlıkla izlediğim bir hoca olarak iddia ediyorum ki dili sürçmeyen bir kişi varsa o da Kubilay Hoca’dır. Onun konuşma dili ve düşünce sistemi öylesine yalın ve gereksiz bilgilerden arındırılmış bir formattadır ki dil sürçmek istese de sürçemez.☺

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, MN Kardiyoloji dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. MN Kardiyoloji, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.

Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında MN Kardiyoloji dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.